تبلیغ پلاس

تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

پارافین مایع و پارافین جامد
تولید پارافین مایع در فلش های متفاوت  از فلش ۷۰ الی ۲۰۰
بسیار شفاف و بدون بو  جهت گرانولpp
و
گرانول pvc  و  صنایع نساجی و صنایع سم سازی و جهت تولید سم ولک و
صنایع سم دامپروری

ولید پارافین کلره
برای اولین بار در ایران تولید پارافین کلره
به روش جدید و تولید داخل و با قیمت بسیار مناسب و عالی و با کیفیت بهتر از پارافین کلره  خارجی و بدون واسطه

تولید روغن dop  فرآوری شده
برای نخستین بار پس از ۵ سال تحقیق  توسط کارکنان فنی شرکت  باقریان شیمی  تولید روغن dop  فرآوری  شده  را انجام داده که ویسکوزیته بالاتری از روغن dop  دارد و از ۳۰ درصد تا ۹۰ درصد جایگزین روغن dop  میباشد و الاستیسیته مواد را بسیار بالا میبرد ودر فرمول نیازی به استفاده از اپوکسی و mbr  نمی باشد و نسبت به مقدار استفاده گرانول را بسیار قوی میکند و فنریت آن را بالا میبرد و در صنایع  چرم مصنوعی  پارچه چرم را بسیار  قوام  داده  و قوی میکند و باطبع  قیمت مواد تولید شده را تا دو برابر بالا میبرد و قدرت رقابت را نیز بسیار بالا میبرد . قیمت این روغن dop  فرآوری  شده  نسبتن برابر روغن dop  میباشد . این قیمت در کارخانه میباشد و در صورتی که از بازار تهیه شود تا ۵۰ درصد گرانتر میباشد .

تولید استابلایزر  pvc 
تولید استابلایزر  پودری pvc که جهت پایدار کنندگی حرارت مصرف میشود و پایه  باریم لیت، میباشد و کیفیتی برابر  استابلایزر خارجی و آفریقایی  میباشد و قیمتی بسیار پایین در کارخانه ارائه میشود ودر فرمول  در هر یکصد کیلو گرم  پودر کمتر از یک کیلو گرم از استابلایزر باقریان شیمی استفاده میشود و به زبان فرمولی کمتر از یک phr  استفاده میشود و در گرانول شیلنگی  و شفاف بسیار کاربرد دارد و در گرانول کابلی و کفشی و صنایع دیوار پوش نیز کاربرد فراوان دارد .

روغن  شفاف  کننده و نرم کننده گرانول.
تولید روغن شفاف کننده  گرانول شیشه ای
و
گرانول شیلنگی و گرانول کابلی به نام روغن cl1 برای اولین بار در ایران
توسط باقریان شیمی
تولید میشود و گرانول را بسیار سلولی و عالی شفاف میکند و بعلت مواد ترم کننده ای که داخل روغن cl1 میباشد
به هر اندازه که در فرمول استفاده  کنیم به همان مقدار روغن dop  از فرمول کسر میشود و در فرمول شما هیچ هزینه ای اضافه نمیشود و کیفیت  بدون پرداخت هزینه اضافی بسیار بالا میرود .
این روغن از مواد سنتزی  میباشد و در تمام گرانول های pp و گرانول pvc  و گرانول های دست دوم کاربرد دارد و کیفیت گرانول دست دوم را نیز بالا میبرد

روغن ژله ای گرانول کابلی
روغن با ویسکوزیته بالا به نام روغن ژله ای
در صنایع تولید گرانول کابلی جا افتاده هست و تنها تولید کننده آن شرکت باقریان شیمی میباشد و توسط راکتور ۵ تنی تولید میشود و کاربرد بسیار فراوانی در تولید گرانول کابلی دارد و در فیلر
و‌ در رویه بسیار کاربرد دارد و جایگزین روغن dop  میباشد و از  ۲۰ درصد تا ۴۰ درصد جایگزین  روغن dop میباشد و کیفیت مواد را بالاتر میبرد و حتی برای کیفیت دادن در گرانول کابلی دست دوم فراوان استفاده شده و کابل را نرم  کرده و کیفیت میدهد و در صورتی که مستقیم از کارخانه خرید شود بسیار ارزانتر از بازار ارائه  میشود و در بازار بعلت  مصرف فراوان  تا ۸۰ درصد گرانتر فروخته میشود .

اطلاعات آگهی

×